Система контролю і управління доступом, контроль доступу

(067) 333-77-88

(093) 333-77-88

замовити дзвінок замовити послугу

Системи контролю і управління доступом (СКУД)

Системи контролю і управління доступом (СКУД)

Охоронні системи, які контролюють доступ на об’єкті, є цілий комплекс високотехнологічного обладнання. Подібний комплекс виконує відразу ряд різнопланових завдань. До його безпосередніх функцій відносять обмеження доступу на територію і ідентифікація людей, що мають такий доступ. Однак СКУД може вирішувати ще ряд суміжних питань. Так, з їх допомогою можна з легкістю вести облік робочого часу співробітників.

Принцип дії

Кожен комплекс контролю та управління доступом складається з декількох елементів:

 • зчитувача;
 • контролера;
 • перегороджувального пристрою;
 • датчиків.
 • Принцип дії системи безпеки досить простий. Зчитувач реєструє інформацію з електронного ключа. В якості останнього можуть бути використані спеціальні брелоки, пульти, карти. Інформація з ключа передається на контролер, який звіряє її з еталонним кодом. Якщо ключі збігаються, йде зворотний сигнал на прегороджуючий пристрій. Таким пристроєм служать шлагбауми, турнікети, автоматичні двері та інші механізми. Комплекс датчиків безпосередньо фіксує факт проходу крізь обмежувач.

  Існують також варіанти, які беруть в якості ключа відбитки пальців – біометричні системи доступу. Їх вважають більш надійними, так як електронний ключ можна підробити або дублювати, а біологічну інформацію людини імітувати неможливо. Подібні засоби захисту встановлюють на об’єктах, захищеність яких є питання особливої важливості.

  (24 оценок, среднее: 5,00 из 5)
  Укртекбезпека => Україна, Одеса
  Ваше ім'я *
  Ваш телефон *