Охорона мобільних об'єктів, система GPS, охорона авто, GPS

(067) 333-77-88

(093) 333-77-88

замовити дзвінок замовити послугу

Системи GPS


Комплекс «Фенікс-GPS» – новий високоточний і об’єктивний інструмент. Він складається з програмного забезпечення «Фенікс-GPS» і автомобільного охоронно-моніторингового пристрою «Алет-9».

Прилади «Алет-9» розміщуються на автомобілях і передають їх місце розташування на ПЦС «Орлан», на якому встановлено ПЗ «Фенікс-GPS» .Оператор ПЦС бачить реальне місце розташування на карті «спрацьованого» об’єкта і всіх груп реагування, що дозволяє йому оперативно оцінити обстановку і тут же прийняти оптимальне рішення.

Прилад має в своєму складі GPRS / GSM-модем, GPS-приймач, датчик руху, датчик удару, 5 вхідних шлейфів, 2 дистанційно або автоматично керованих виходів.

Прилад може використовуватися в двох режимах: для стеження за власними групами реагування з функціями визначення і контролю їх розташування, а також для охорони особистого автотранспорту. При цьому передача координат місцезнаходження груп реагування відбувається постійно, а в разі ж його використання для охорони автомобілів – здійснюється тільки по тривозі. Наприклад, коли автомобіль був поставлений під охорону і викрадений. Таким чином, виключається можливість вторгнення сторонніх осіб в особисте життя автовласника.

«Алет-9» підключається безпосередньо до бортової мережі автомобіля і до замку запалювання. Після порушення шлейфу, включення запалювання, «спрацювання» будь-якого з вбудованих датчиків (датчик руху або датчик удару) прилад передає тривогу на ПЦС разом з координатами свого місцезнаходження. Передача здійснюється по каналу GPRS. При цьому в ролі резервного використовується голосовий канал мережі GSM. Постановка під охорону і зняття з неї особистого автотранспорту здійснюється по дзвінку власника, однак можна це робити і за допомогою постановочного шлейфу. Більш того, повне управління приладом тепер доступно і з телефону. Здійснюється воно дозвоном і введенням команди, що складається з однієї або декількох цифр.

Крім класичних (постановка / зняття), додані функції «тривожна кнопка», «допомога», управління виходами приладу і багато інших. І, звичайно, «Алет-9» підтримує віддалене управління з пульта. Наприклад якщо автомобіль був поставлений під охорону і викрадений, то з помощю пульта або телефону можна заблокувати двигун.

(11 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Укртекбезпека => Україна, Одеса
Ваше ім'я *
Ваш телефон *