Сигналізація чи надійний замок? Що обрати? - Укртекбезпека

(067) 333-77-88

(093) 333-77-88

замовити дзвінок замовити послугу

Сигналізація чи надійний замок? Що обрати?

Замки нового покоління практично повністю позбулися уразливостей своїх механічних побратимів, і вселяють упевненість своїм власникам у недоторканності їхнього житла. Але, чи це так?

Такі замки стали невидимі зовні, втративши звичний всім ключ, а алгоритми блокового шифрування, надійно захищають команди, що передаються електронному замку, виключаючи можливість його «інтелектуального» злому.
Проте, понад 50% зломів ґрунтуються на методі «грубої сили» – руйнуванні самого замку чи дверного полотна. Навіть двері четвертого класу зломостійкості, із замком їм під стать, здатні впевнено протистояти злому лише 30 хвилин. Далі – роздолля для злодія. Робимо висновок: за своєї вартості, порівнянної або перевершує вартість комплекту відмінної охоронної сигналізації для всього будинку, такі двері не здатні визначити факт незаконного проникнення у ваше житло і підняти тривогу, коли це так необхідно.

Проходить час і змінюються технології, але незмінним залишається принцип: міцні двері та надійний замок вітаються, але сигналізація обов’язкова!

+380 (67) 333-77-88
+380 (93) 333-77-88

info@ukrtekbezpeka.com

(Пока оценок нет)
Укртекбезпека => Україна, Одеса
Ваше ім'я *
Ваш телефон *