Охорона об'єктів, офісів, складських приміщень, котеджних селищ

(067) 333-77-88

(093) 333-77-88

замовити дзвінок замовити послугу

Охорона стаціонарних об’єктів

  • 14 років на ринку
  • професіонали
    своєї справи

Охорона стратегічних об'єктів. Охорона заводів, портів та промислових підприємств.

Охорона житлових комплексів і котеджних селищ. Обмеження доступу на об'єкт, що охороняється.

Охорона виробничих і адміністративних приміщень. Здійснення контролю пропускного та внутрішнього режиму.

Охорона офісних і складських приміщень. Патрулювання території охоронюваних об'єктів.

Запобігання спробам злому і проникнення. Взаємодія з правоохоронними органами в разі подій.

Охорона стаціонарних об’єктів. Групою охоронних компаній “Укртекбезпека” здійснюються одні з найпоширеніших видів охоронних послуг: охорона об’єктів, складів, виробничих приміщень шляхом організації вартової служби з використанням технічних засобів охорони, обладнання пропускних пунктів, забезпечення пропускного режиму при гарантованому забезпеченні збереження матеріальних засобів і цінностей наших клієнтів.

Пропускний режим.

Установка особливого режиму пропуску на територію об’єкта. При якому ведеться повний контроль доступу до даного об’єкта. Замовник повністю вирішує хто має право і за яких обставин знаходиться на ньому. При цьому охорона контролює пропускний режим, визначає виконання правил доступу на об’єкт. Не тільки людей, ще і машин, документів і різних доставок товару. Також ведеться документація (визначена з замовником), фіксується час перебування і встановлюються особи всіх хто знаходиться на об’єкті. Пропускний режим це найкраща профілактика можливих загроз та саботажів. При ньому буде повний контроль над територією, що дозволить навіть в разі потреби отримати інформацію хто і коли був на даному об’єкті. У послузі потребують підприємства складського напрямку, компанії в яких знаходяться різні цінності, підприємства які зберігають або виробляють якусь продукцію, державні підприємства, житлові комплекси і котеджні селища і втім всі великі компанії.

Охорона території великої протяжності.

Чим більше територія об’єкта, тим легше вчинити крадіжку. Навіть найбільший паркан не стане надійним захистом від професійних злодіїв. Якщо територія дуже велика то швидше за все не буде можливості ставити камери по всьому периметру. У таких випадках охоронці повинні особисто перевіряти периметр території, що охороняється. Особливо це актуально для агрокомплексов, заповідників, лісництв, баз відпочинку та інших підприємств. Для кожного об’єкта наші фахівці розробляють план патрулювання. В якому практично детально розписані маршрути і час. Ці плани постійно міняються, що б порушники не змогли передбачити появу наших охоронців. Також визначаються потенційно слабкі місця, менш захищені, або з обмеженою видимістю. Наші патрулі оснащені надійним зв’язком, в разі необхідності вони здатні викликати підкріплення або доповісти обстановку. Також в нашій компанії можливі варіанти патрулів із собаками, що підвищить надійність охоронних послуг. Наша охорона забезпечить контроль від невеликих ділянок до території – які займають гектари, ми збережемо не тільки цінності, також Ваші нерви.

Охорона стаціонарних об’єктів є практично найбільш затребуваною послугою сучасного світу. Дуже важливо створити взаємодію між людськими ресурсами та технічними засобами. Забезпечити повний контроль над об’єктом, передбачати можливі загрози, прискорити реакцію на різного виду події. Ціна охорони об’єктів залежить від багатьох чинників: доступність, площа території, умови при яких можна працювати, кількість людей на об’єкті в різний час і багато іншого. Зателефонуйте нам, наші фахівці нададуть Вам більше інформації. «Укртекбезпека» – це Ваша безпека!

(36 оценок, среднее: 4,89 из 5)
Укртекбезпека => Україна, Одеса
Ваше ім'я *
Ваш телефон *