Охорона і супровід вантажів та цінних паперів

(067) 333-77-88

(093) 333-77-88

замовити дзвінок замовити послугу

Охорона та супровід вантажів

  • 14 років на ринку
  • професіонали
    своєї справи

Охорона вантажу - озброєна або неозброєна. Залежно від категорії товару/вантажу і його цінності.

Охорона і супровід цінних паперів. Охорона юридичної та документальної власності.

Послуги інкасації. Супровід і охорона інкасації, матеріальних цінностей.

Охорона і супровід вантажів є одним з пріоритетних напрямків діяльності нашої компанії. Відділ охорони і супроводу вантажів сформований з числа найбільш підготовлених співробітників охорони компанії, які мають стаж роботи не менше п’яти років і які пройшли спеціальну багаторівневу підготовку. Всі співробітники забезпечені мобільним і радіо зв’язком, сучасними засобами захисту.

Охорона в дорозі просто необхідна, якщо замовник зацікавлений в тому, щоб вантаж прийшов в повному обсязі і відмінному стані. Крім того, плідна співпраця з державними, правоохоронними органами на місцях дозволяють нам оперативно вирішувати всі виникаючі позаштатні ситуації. ГК “Укртекбезпека” успішно працює на ринку охоронних послуг близько десяти років.

Охорона і супровід вантажів проводиться при перевезенні різними видами транспорту на території України. Протягом всього маршруту Замовнику надається докладна інформація про проходженні вантажу. Вантаж, що забирається в будь-якому населеному пункті України і доставляється під охороною в межах України.

Передача вантажу нашими співробітниками здійснюється за системою «з рук в руки». За бажанням замовника, спеціальним відділом розробляється оптимальна (економічна) схема маршруту. Відділом охорони накопичено багатий досвід роботи.

Ми надаємо для супроводу вантажів не тільки співробітників охорони, а й при необхідності, машину супроводу. Всього для забезпечення безпеки вантажу можуть бути задіяні одночасно до 15 чоловік і 5-7 машин супроводу.

Ми знаємо всі проблеми, які можуть підстерігати на дорогах і ми готові взяти їх рішення на себе.

(26 оценок, среднее: 4,81 из 5)
Укртекбезпека => Україна, Одеса
Ваше ім'я *
Ваш телефон *