Физическая охрана, личная охрана, служба телохранителей.

(067) 333-77-88

(093) 333-77-88

замовити дзвінок замовити послугу

Фізична охорона

  • 14 років на ринку
  • професіонали
    своєї справи

Аналіз об'єкта захисту. Ретельне вивчення об'єкта захисту та аналіз потенційних загроз та ризиків.

Комплексний захист клієнта. Розробка комплексу заходів охорони клієнта, їх узгодження та подальша організація та здійснення.

Побудова маршрутів. В ході роботи співробітники особистої охорони відстежують зміни зовнішньої обстановки по маршрутах прямування клієнта.

Перевірка захищеності місць постійного перебування. (будинок, офіс і т.д.) і спостереження за змінами обстановки навколо місць постійного перебування клієнта.

Постійна особиста охорона. Постійний супровід особи, що охороняється при його переміщеннях.

У цей непростий період для України на перше місце виходить безпека особистості і захист її інтересів від неправомірних посягань інших осіб. Фізична охорона.

Наше підприємство надає комплекс послуг по забезпеченню особистої безпеки силами своїх співробітників. У питанні персональної охорони особистість, навички і досвід охоронця мають першорядну важливість. Кожен із запропонованих клієнту співробітників ГК “Укртекбезпека” є висококваліфікованим і досвідченим професіоналом, з досвідом служби в лавах ЗСУ, СБУ, МВС. Охоронці проходять необхідну підготовку в спеціалізованих установах і мають всі необхідні документи, що підтверджують їх кваліфікацію. Наявність необхідних навичок і вміння застосовувати їх на практиці роблять охоронців незамінними при виникненні екстрених ситуацій, гарантують швидкість їх реакції і грамотне прийняття рішень в інтересах клієнта.

Фахівцями ГК “Укртекбезпека” проводиться аналіз можливих загроз замовнику, виходячи з цієї інформації, робиться пропозиція про рекомендовану кількість співробітників особистої охорони.

Послуга фізичної охорони, щодо забезпечення особистої безпеки здійснюються шляхом надання особистого охоронця, водія-охоронця, при особливих випадках, за бажанням Замовника, команди охоронців та ін. види послуг із забезпечення особистої безпеки. Підбір особистої охорони здійснюється з урахуванням психологічної сумісності охоронців з особою, що охороняється.

Успішна людина знає ціну свого життя, свободу і недоторканність. Команда охоронців ГК “Укртекбезпека” готова забезпечити Вашу безпеку в усіх ситуаціях.

(5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Укртекбезпека => Україна, Одеса
Ваше ім'я *
Ваш телефон *