Економічна безпека підприємства, фінансова безпека

(067) 333-77-88

(093) 333-77-88

замовити дзвінок замовити послугу

Економічна безпека

 • 14 років на ринку
 • професіонали
  своєї справи

Тактично-спеціальна підготовка персоналу. Розробка рекомендацій щодо вдосконалення технічного оснащення і організації роботи персоналу, щоб протистояти всім можливим загрозам.

Підбір засобів захисту. Забезпечення збалансованої взаємодії організаційних, технічних і фізичних засобів захисту.

Планування захисту клієнта. Розробка комплексу заходів охорони клієнта, їх узгодження і подальша організація і здійснення.

Економічна безпека. В наш час, коли вже звичайні крадіжки відійшли на другий план, конкуренти та інші недоброякісні можуть загрожувати компанії різними видами спекуляцій і будь-якими іншими речами, що негативно позначаються на економіці компанії.

Хто володіє інформацією, той володіє світом” – Натан Ротшильд.

У кожної компанії є дуже багато груп ризиків, вони не тільки пов’язані з втратою майна компанії, а й з такими ризиками як:

 • фінансові;
 • інтелектуальні;
 • кадрові;
 • технічно-технологічні;
 • політико-правові;
 • екологічні;
 • інформаційні;
 • силові.

  Що б убезпечити себе в штаті компанії повинні бути не тільки фахівці класичної служби безпеки, але ще і грамотні юристи, програмісти відповідають за безпеку мережі, даних і зберігання інформації. Грамотно налаштована система бекапа (резервного копіювання) важливою для компанії інформації. Нові працівники компанії повинні бути перевірені і добре підготовлені до різних видів надзвичайних подій. На жаль, в нашій країні є ризики рейдерськими захоплень і крадіжки майна, але все частіше всім компаніям загрожують економічні злочини.

  Економічна безпека – це впровадження на практиці вже перевірених методів захисту компанії. Це відноситься не тільки до класичного розуміння служби безпеки, але і до готових рішень для інформаційної, правової, фінансової, інтелектуальної, екологічної та технологічної захисту. Не варто недооцінювати вище зазначені ризики, адже на практиці вже було доведено, що профілактика коштує набагато дешевше ніж збитки від цих же ризиків.

  Наші фахівці зможуть не тільки провести повний аналіз ризиків Вашої компанії, але і запропонувати Вам кращі методи захисту. Технічна, фізична, юридична, інформаційна охорона і багато інших методів економічної безпеки. Економіка для будь-якої компанії це його серце, за допомогою якого компанія може розвиватися і рости. На жаль, в сучасному світі є дуже багато недобросовісних сегментів, які здатні загрожувати серцю компанії. Саме для профілактики таких дій і існує група охоронних компаній “Укртекбезпека”.

 • (35 оценок, среднее: 4,94 из 5)
  Укртекбезпека => Україна, Одеса
  Ваше ім'я *
  Ваш телефон *