Забезпечення безпеки масових заходів, охорона заходів

(067) 333-77-88

(093) 333-77-88

замовити дзвінок замовити послугу

Забезпечення безпеки масових заходів

 • 14 років на ринку
 • професіонали
  своєї справи

Захист учасників і глядачів. Попередження посягань на особисте майно присутніх.

Захист від провокацій. Негайне реагування на спроби провокаційного зриву заходу, різних вигуків під час виступу провідних або запрошених гостей.

Захист від прихованого запису. Проведення комплексу заходів, що перешкоджають несанкціонованому прослуховуванню або записуванню виступів.

Забезпечення безпеки масових заходів. Кожен організатор заходу повинен розуміти ступінь відповідальності і взяті на себе зобов’язання, одним з яких, безсумнівно, є забезпечення безпеки гостей і персоналу. Успішність проведеного заходу безпосередньо залежить від рівня його організації. Група охоронних компаній “Укртекбезпека” забезпечує дотримання законності і порядку на різних масових заходах.

В історії відомі багато випадків коли через погану організацію охорони зривали цілі концерти, влаштовували масові заворушення, зірки відмовлялися виходити на сцену, були погрози здоров’я інших людей. Тому важливо розуміти що при стовпотворіння людей завжди існує багато ризиків для всіх учасників. А якщо ще у мас людей є доступ до алкоголю то ризики можуть збільшитися в 10 разів. Будь-яка витівка чи будь-неправомірний вчинок може загрожувати багатьом людям.

Яка повинна бути сучасна охорона масового заходу:

 • Представницької. Гості заходу повинні відчувати себе в безпеці, а люди, в планах яких входило зробити потенційні загрози, зобов’язані відректися від своїх планів.
 • Досвідченою. Чим більше досвіду у охорони подібних заходів, тим більше правильних і грамотних рішень будуть прийняті.
 • Технологічною. Сучасні джерела зв’язку і швидка координація дій, ось головні помічники в позитивному забезпеченні безпеки.
 • Грамотно прорахованою. Повинно бути адекватна кількість персоналу на кількість гостей

  Організація забезпечення безпеки це одне з найважливіших елементів в організації будь-якого виду заходів, виступів, концертів, вечірок, виставок, конференцій, спортивних заходів, будь-яких заходів які передбачають збори людей. Пам’ятайте що саме організатори несуть повне відповідальність за дотримання встановленого порядку проведення заходів, створення необхідних умов для особистої безпеки учасників і глядачів.

  Забезпечення громадського порядку дає гарантію того, що вдасться запобігти всі спроби навмисного зриву заходу або замаху на життя і здоров’я його учасників. Також крім охоронної функції охоронці виконують функцію спрямування, допомоги та організації руху різних потоків людей, якщо це буде необхідним. Залежно від характеру і місця проведення дії охоронної компанії можуть проводитися спільно з державними органами охорони правопорядку: забезпечення пропускного режиму, перевірка запрошень документів чи білетів, якщо такі мають бути у всіх учасників.

  Довірте цю справу професіоналам. Група компаній “Укртекбезпека” має великий досвід і можливості для виконання вище поставлених функцій. З нами Ваш захід пройде безпечно й успішно.

 • (31 оценок, среднее: 4,94 из 5)
  Укртекбезпека => Україна, Одеса
  Ваше ім'я *
  Ваш телефон *