Юридичні послуги, юридичний захист, послуги адвоката, допомога

(067) 333-77-88

(093) 333-77-88

замовити дзвінок замовити послугу

Юридичні послуги

  • 14 років на ринку
  • професіонали
    своєї справи

Правові консультації в сфері: Цивільного, земельного, адміністративного, податкового, кримінального та трудового права.

Правова допомога. При складанні будь-яких юридичних документів.

Робота з юридичною документацією. Підготовка відповідей на листи державних структур, правоохоронних органів та комерційних організацій.

Правовий захист. Представлення інтересів організації в контрольних та наглядових органах.

Економічний захист. Претензійна робота по боргах та судова робота.

У повсякденному житті кожна людина неминуче стикається з Законодавством і правом. У більшості випадків Закон захищає права громадянина, однак, настає час, коли необхідно звернутися за юридичними послугами для такого захисту.

Зіткнутися з несправедливістю і обмеженням можна в будь-якому прояві і майже від будь-якого органу державної влади або від бізнесу і іншого приватного особи. У таких ситуаціях необхідно захистити їх, відстояти своє право і зробити це неможливо без необхідної кваліфікації – знань в юриспруденції. Людина стикається з величезними обсягами законів, підзаконних законодавчих актів і без базових знань права важко розібратися і безумовно стикаєшся з проблемами. Якраз в цей момент необхідно звернутися за юридичними послугами.

Юридичні послуги – комплекс заходів для правової допомоги клієнту, таких як: консультації, роз’яснення, підготовка та експертиза документів, представлення інтересів в судах. Юридичні послуги здійснює команда юристів ГК “Укртекбезпека”, в складі якої є фахівці з Цивільним, Сімейним, Адміністративному, Господарському, Земельному праву, фахівцям з прав споживача. Юридичні послуги, що надаються фахівцями ГК “Укртекбезпека”, допоможуть Вам розібратися і вирішити різний ряд юридичних питань у всіх областях права. За допомогою юристів ГК “Укртекбезпека” Ви отримаєте необхідну підтримку, базу знань і зможете вирішити свої правові питання. За результатом надання юридичних послуг Ви отримаєте документ з необхідними Вам пунктами Законодавства і законодавчою базою.

Також ми надає повну технічну та фізичну охорону.

За допомогою юридичних послуг ГК “Укртекбезпека” Ви будете відчувати себе впевненіше, коли за спиною команда сильних фахівців, яка розбирається в різних галузях права та завжди прийде на допомогу в скрутну хвилину.

(5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Укртекбезпека => Україна, Одеса
Ваше ім'я *
Ваш телефон *