Всі види послуг охорони

(067) 333-77-88

(093) 333-77-88

замовити дзвінок замовити послугу

Послуги

Основні види охоронних послуг:

охорона об’єктів, виробничих приміщень, складів.
Групою охоронніх компаній «Укртекбезпека» здійснюється один з найпоширеніших видів охоронних послуг: охорона об’єктів, складів, виробничих приміщень, шляхом організації вартової служби з використанням технічних засобів охорони, обладнання пропускних пунктів, забезпечення пропускного режиму при гарантованому забезпеченні збереження матеріальних засобів і цінностей наших клієнтів.

охорона і супровід вантажів.
Супровід і охорона вантажів здійснюється по всій території України. Для кожного маршруту розробляється найбільш оптимальна схема руху з зазначенням безпечних місць відпочинку, постів НП, автозаправних станцій, станцій технічного обслуговування, пунктів медичної допомоги. Підрозділ охорони та супроводження вантажів сформований з числа найбільш підготовлених співробітників підприємства, які мають стаж роботи не менше трьох років і пройшли спеціальну підготовку.

охорона офісів, виставок, представництв, презентацій.
Основним видом послуг нашого підприємства є охорона офісних приміщень, забезпечення діяльності комерційних структур шляхом введення особливого режиму відвідування та доступу відвідувачів, цілодобова охорона, в тому числі за допомогою технічних засобів охорони, забезпечення діяльності підприємства шляхом встановлення режиму для персоналу.
Наші фахівці володіють необхідним досвідом і навичками в наданні зазначених послуг, займаючись цим професійно.

забезпечення технічної безпеки об’єкта.
Проектування, монтаж, пуско-налагоджувальні роботи, обслуговування систем технічних засобів охорони і пожежної сигналізації; Монтаж, налагодження та обслуговування систем відеоконтролю, системи контролю доступу, периметральної сигналізації, охоронної сигналізації, хід-тестів тощо. Організація і проведення заходів з технічного захисту інформації апаратними та програмними засобами. Технічний захист інформації (ТЗІ) – це комплекс заходів, спрямованих на збереження в секреті таких даних як мовна інформація, візуальні дані, інформація, передана каналами зв’язку (телефон, факс, інтернет, мережі) і дані про переміщення об’єкта. Технічні консультації.

забезпечення особистої безпеки.
Охоронні послуги щодо забезпечення особистої безпеки здійснюються шляхом надання особистого охоронця, водія-охоронця, при особливих випадках, за бажанням Замовника, команди охоронців і ін. Види послуг із забезпечення особистої безпеки. Підбір особистої охорони здійснюється з урахуванням психологічної сумісності охоронців з охоронюваною особою.

економічна безпека.
Організація роботи з економічної безпеки проводиться фахівцями, що мають досвід роботи в даному напрямку і полягає в зборі та аналізі інформації про контрагентів як з відкритих джерел, так і конфіденційних.

охорона магістральних трубопроводів нафтогазового комплексу, адміністративних і технологічних об’єктів.
Охорона магістральних трубопроводів здійснюється працівниками з досвідом роботи, шляхом патрулювання магістральних трубопроводів, організацією взаємодії з правоохоронними органами, місцевими органами влади і самоврядування в районі проходження магістральних трубопроводів.

надання юридичних консультацій.
Реєстрація та перереєстрація підприємств; підготовка та експертиза установчих документів, підготовка документів необхідних для створення підприємств, представництв, філій, реорганізації підприємств; підготовка необхідних документів для отримання всіх видів ліцензій; представлення інтересів в державних органах, банках, компаніях, у всіх судових інстанціях, органах здійснюють виконання судових рішень; проведення попередньої експертизи позовних матеріалів і надання висновків щодо перспективи судового спору; підготовка позовних заяв, ін. документів необхідних для розгляду спору судами; надання консультацій по веденню судового процесу; підготовка проектів всіх типів договорів та їх супровід; юридична експертиза договорів, угод, контрактів

Група охоронних компаній «Укртекбезпека» – це стабільна структура, що надає весь спектр послуг забезпечення безпеки, і володіє значним потенціалом.

(62 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Укртекбезпека => Україна, Одеса
Ваше ім'я *
Ваш телефон *