пультова охорона, група швидкого реагування, охорона квартир

(067) 333-77-88

(093) 333-77-88

замовити дзвінок замовити послугу

Пульт централізованого спостереження і група швидкого реагування

Пульт централізованого спостереження – це поняття добре знайоме далеко не самому широкому колу людей, що замислюються про безпеку своїх матеріальних засобів. Мабуть, найнадійнішим способом забезпечення охорони свого майна є організація передачі сигналів тривоги сигналізації саме на пульт охорони або пульт централізованого спостереження (ПЦС).

Це одна з основних структур, забезпечує безпеку різних об’єктів. Дана структура включає в себе не тільки технічні засоби, але і організовану групу людей, які безпосередньо займаються забезпеченням швидкого і ефективного реагування на події сигналізації.

Пульт централізованого спостереження, основні принципи роботи

Припустимо, що встановлена охоронна сигналізація в квартирі, будинку, або офісі спрацьовує, тобто подає сигнал тривоги. Сигнал надходить на спеціалізоване обладнання пульта охорони, яке цей сигнал в свою чергу фіксує, заносить в базу даних і видає оператору ПЦС. Оператор негайно повідомляє що надійшла тривога групі затримання. При цьому, передається адреса об’єкта і додаткову інформацію – короткий опис об’єкта. Наприклад: «… магазин розташований на такій-то вулиці і має два входи – один головний з цієї вулиці і додатковий – з провулка …»

Завдання групи реагування, максимально швидко прибути за вказаною адресою, блокувати об’єкт, і, в разі виявлення злочинців, затримати їх.

Таким чином, пульт охорони можна представити у вигляді таких взаємопов’язаних структур:

 • технічне оснащення пульта, тобто обладнання, яке постійно знаходиться на зв’язку з приладами, встановленими на об’єктах, що охороняються;
 • оператори пульта охорони – це люди, які відповідають за передачу сигналів групам реагування;
 • групи затримання – це команди професійно – підготовлених людей, що мають всю необхідну амуніцію і транспорт для швидкого реагування на сигнали тривоги;
 • технічний персонал ПЦС – це працівники, що відповідають за ефективну та безперебійну роботу, як обладнання самого пульта охорони, так і систем сигналізації, встановлених на об’єктах;
 • над усім пультом існує організаційна структура– це менеджери, обов’язок яких працювати з клієнтами і укладати договори, бухгалтерія, керівний склад.
 • Таким чином, якщо Ви збираєтеся надійно захистити свій об’єкт, не сподіваючись, що сирена когось налякає або, почувши її звучання, рятувати Ваше майно кинуться сусіди. Якщо Вам не хотілося б тікати і розбиратися зі злочинцями самостійно (а в цьому, повірте, немає ні чого хорошого), то відповідно Вам залишається підключити охоронну сигналізацію свого об’єкта до ПЦС.

  Пульт охорони в цілому досить складно організована структура. І від злагодженої роботи всіх ланок цієї структури, в кінцевому підсумку залежить Ваша безпека і збереження Вашого майна. Тому до вибору ПЦС в Вашому регіоні треба підійти дуже відповідально.

  (26 оценок, среднее: 5,00 из 5)
  Укртекбезпека => Україна, Одеса
  Ваше ім'я *
  Ваш телефон *