Охорона (відеоспостереження) транспортного засобу - Укртекбезпека

(067) 333-77-88

(093) 333-77-88

замовити дзвінок замовити послугу

Охорона (відеоспостереження) транспортного засобу

Дана стаття буде цікава для власників вантажівок і транспортних компаній, пов’язаних з вантажними перевезеннями.

У сучасній економічній ситуації рівень злочинності на дорогах сягає досить небезпечного рівня. Все частіше можна почути про викрадення вантажних автомобілів або про крадіжку з причепів під час руху.
Сьогодні відбуваються випадки, які ми могли бачити в кінофільмах багато років тому, але на жаль це реальність на сьогодні.
Якщо водій вантажного автомобіля в темний час доби ще може вберегти себе, свій автомобіль і довірений йому вантаж на великих стоянках, то вночі під час руху це фізично неможливо виконати, так як фізично з місця водія не можливо спостерігати ситуацію позаду авто або позаду причепів.
Зараз в мережі можна знайти ролик, де вантажний автомобіль намагаються пограбувати на ходу.

На даному відеоролику чітко видно, що автомобіль рухається і як по фільму ззаду наближається авто і намагаються відкрити двері, якщо це вдається, дорогий вантаж просто викидається на узбіччя, де його автокрадії пізніше підбирають. Збиток від вдалої крадіжки може бути дуже серйозним, а з огляду на сучасну ситуацію просто згубним для водія або власника даного автомобіля.

Встановивши систему відеоспостереження на свою вантажівку, Ви завжди зможете стежити за станом вантажу під час навантаження і розвантаження, в процесі транспортування і під час стоянки транспортного засобу.

Спеціальні мініатюрні камери, встановлені на кузові або ззаду, відмінно підходять для контролю сліпих зон автомобіля. Завдяки виведенню цього зображення на монітор в кабіні, значно полегшується робота водія.

Що включає в себе система відеомоніторингу транспорту для вантажоперевезень?

 • Відеореєстратор. Залежно від завдань він може бути 4-х і 8-ми канальним. Дані можуть передаватися як в режимі реального часу, так і за фактом прибуття транспортного засобу.
 • Мініатюрні камери. Тут необхідно вирішити для себе які ключові завдання необхідно вирішити. Від правильного місцезнаходження камер залежить кінцевий результат.
 • Витратні матеріали. Для якісного монтажу потрібно броньовані дроти.

 • Приклади розташування відеокамер:

  (24 оценок, среднее: 5,00 из 5)
  Укртекбезпека => Україна, Одеса
  Ваше ім'я *
  Ваш телефон *