Як визначити, що вашу квартиру планують обікрасти? - Укртекбезпека

(067) 333-77-88

(093) 333-77-88

замовити дзвінок замовити послугу

Як визначити, що вашу квартиру планують обікрасти?


Дані статистики по квартирних крадіжках попереджають громадян, зверніть увагу на незнайомців в під’їзді. Вони, зазвичай, чемно вітаються, як правило, на голові одягнений капюшон. Можливо, це спільники крадіїв – домушників. Квартирними крадіжками займаються переважно професійні домушники, але є і категорія любителів – це бомжі, алкоголіки і наркомани.
Діють професіонали зазвичай в групі. У ній розписані певні ролі – хтось планує крадіжку, проводить розвідку, стежить за квартирою, інші здійснюють крадіжку і збувають крадені речі. Бувають випадки, коли злодії місяцями вистежують «жертву».
«Навідник» з’ясовує рівень добробуту. Іноді це видно в вікна, іноді по висячим кондиціонерів, супутникових тарілкам, металевим дверям.Броньовані двері теж предмет забезпеченості сім’ї.
Зафіксувати квартиру майбутньої жертви елементарно. Просто пройтися відвідувачем по поверху. Поспілкуватися з сусідами або бабусями біля входу. Особливе значення має активність в соціальних мережах: фото покупок, дорогих подарунків, відпочинку. Вибравши квартиру для крадіжки, злодії встановлюють стеження за постояльцями, вибирають відповідний момент. Це може займати тривалий час, якщо квартира дуже цікава грабіжникам. Вас повинні насторожити регулярні продзвони по телефону: дзвінки комунальних служб або соціологічних центрів з розпитуваннями про місце вашої роботи, робочому графіку, кількості проживаючих у квартирі і домашніх тварин.На вхідних дверех вашої квартири можуть з’явитися записки, клаптики паперу, написи крейдою, під килимком розкидано крихке печиво. Всі ці деталі скажуть кому потрібно, як часто і коли ви буваєте дома.На дверях часто встановлюється сторожок: волосинка, сірник, нитка. За ним звіряють частоту вашої появи в квартирі. По поштовій скриньці відразу видно, вдома чи ні, або живуть квартиранти – квитанції лежать неділями.Перед тим як йти на злочин злодії обов’язково подзвонять в домофон, щоб упевнитися в вашій відсутності. Якщо ви опинитеся вдома, вони можуть представитися комунальниками або рекламними агентами, не викликаючи тим самим підозр.

(48 оценок, среднее: 4,98 из 5)
Укртекбезпека => Україна, Одеса
Ваше ім'я *
Ваш телефон *