Безпечне місто - Укртекбезпека

(067) 333-77-88

(093) 333-77-88

замовити дзвінок замовити послугу

Безпечне місто

Програма «Безпечне місто» – це комплекс програмно-апаратних засобів та організаційних заходів для забезпечення відеоохоронни та технічної безпеки, а також для управління в єдиному інформаційному просторі об’єктами житлово-комунального господарства та іншими розподіленими об’єктами, за допомогою єдиної системи відеоспостереження з розподіленим контролем доступу користувачів . Комплексна система «Безпечне місто» призначена для автоматизації вирішення найбільш важливих завдань сучасних міст. В першу чергу, це технічна підтримка служб громадської безпеки, надзвичайних служб, в тому числі підрозділів МВС і НС, швидкої допомоги та інших.
​Впровадження програми «Безпечне місто» дозволить забезпечувати безпеку жителів міста в громадських місцях, в транспорті, дворах та під’їздах; Надавати допомогу в роботі правоохоронних органів у припиненні заворушень, терактів і злочинів, стеження за дорожньо-транспортною ситуацією і розкритті ДТП.Спрямовувати та координувати роботу дорожньо-прибиральної техніки муніципальних служб в період складних погодних умов (снігові замети, ожеледь і т.п.); Допомагати запобігати масові заворушення під час свят і масових гулянь. Контролювати рух автотранспорту і порушення ПДР шляхом фіксації номерів автомобілів, з можливістю відстеження маршруту руху транспортних засобів.

​ЖИТЛОВИЙ ФОНД ТА ДИТЯЧІ ДОШКІЛЬНІ УСТАНОВИ:

Житловий сектор – зона, в якій необхідно вести спостереження з метою забезпечення безпеки мешканців та розкриття злочинів, таких як квартирні крадіжки, грабежі, розбійні напади, вандалізм і злочини, пов’язані з автомобілями, що знаходяться на стоянках. Оглядові камери житлового фонду можна розташовувати в різних місцях: поряд з під’їздами на вулиці і всередині під’їздів.Інформація, що отримується з цих камер, в режимі реального часу аналізується і надходить операторам .Програма «Безпечне місто» є найважливішим елементом оснащення правоохоронних органів і всіх екстрених служб сучасними технічними засобами і системами інформування, знижує злочинність, підвищує рівень розкриття, знижує витрати на утримання охорони.

КОНЦЕПЦІЇ ПРОГРАМИ «БЕЗПЕЧНЕ МІСТО»

​1. Контроль ситуацій в місті, а також за подіями, що відбуваються в режимі реального часу. Спостереження за дорожньою обстановкою (дотримання правил дорожнього руху, реєстрація порушення ПДР, ідентифікація номерних знаків транспортних засобів, огляд скупчення автотранспорту), справністю світлофорів, знаків оповіщення. Контроль за дотриманням порядку на вулицях, парках, у місцях масових скупчень людей. Спостереження за стратегічно важливими об’єктами міста, такими як аеропорти, вокзали, метрополітен, мости, державні заводи, а також пам’ятниками архітектури.
​2. Виявлення тривожних подій, які надають загрозу життю людей. Припинення будь-яких ознак терористичної діяльності (ідентифікація потенційно небезпечних предметів, розпізнавання особистості людини). Недопущення та виявлення ознак криміналістичної діяльності.
​3. Швидке і своєчасне реагування на надзвичайні ситуації в місті. Прогноз надзвичайних ситуацій в місті (техногенного характеру, природного характеру). Автоматичне сповіщення служб надзвичайних ситуацій дає можливість швидкого реагування надзвичайних служб. Планування ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
​4. Допомога в слідчо-розшукових заходах. Виявлення порушників на основі записів з камер відеоспостереження Пошук автотранспортних засобів знаходяться в угоні. Спостереження за підозрілими людьми які знаходяться в розшуку, а також виявлення кримінальних зв’язків.
​5. Архівування бази даних. Запис і зберігання відеоінформації. Копіювання відеоматеріалів з архіву. Використання єдиної бази даних з механізмами пошуку і аналізу інформації.

Виявлення руху в заданому напрямку

Паркова в забороненому місці

Детектор перетину умовної лінії

Виявлення перелазу через паркан

Детекція обличчя

Детекція автомобільних номерів

Детектор залишених предметів

Детектор бійки

Аудіо детекция розбиття скла і пострілів

(43 оценок, среднее: 4,26 из 5)
Укртекбезпека => Україна, Одеса
Ваше ім'я *
Ваш телефон *