Укртекбезпека

Група компаній, для яких немає поняття “занадто складне завдання”!

15+ років досвіду в охороні та забезпеченні безпеки

Починаючи з невеликої групи ентузіастів з-поміж співробітників силових відомств, які вирішили проблему масових розкрадань у НАК «НАФТОГАЗ» України, ми розвинулися до групи компаній, що надають повний спектр послуг безпеки будь-якої складності та в будь-якій точці країни.

Гнучкість рішень

Використовуючи найновіші технічні рішення зі сфери охорони та забезпечення безпеки, ми застосовуємо їх спільно з перевіреними та високоефективними методиками аналітичної та розшукової роботи, що дозволяє досягати, мабуть, кращої на ринку результативності охоронних заходів.

Впевненість в успіху

наша міссія

Зробити наше життя спокійнішим та безпечнішим, а засоби забезпечення цього – дружелюбнішими та непомітнішими для замовника.

чому ми?

Ми не просто чудово виконуємо свою роботу. Ми її любимо!

Ми працюємо по всій терріторії України!

А наші представництва розміщені в наступних містах:

Наші партнери:

Наші клієнти:

Відгуки:

Приєднався сюди, так як друзі дуже хвалили саме Укртекбезпеку. Недарма, треба сказати, хвалили. Компанія залишила про себе лише позитивні враження.

Олександр Гурський

… стабільна команда висококваліфікованих спеціалістів, яка має великий досвід роботи у сфері юриспруденції та економічної безпеки.

Савельєв А.А.

Управляючий ПУМБ у м. Одесі, ПУМБ (Перший Український Міжнародний Банк)

Висловлюємо подяку керівництву ГК Укртекбезпека за професіоналізм в організації роботи з охорони громадського порядку та контрольно-пропускної діяльності в Одеському Національному Академічному театрі опери та балету.

Бащун В.М.

Заступник директора, Одеський Національний Академічний театр опери та балету

Написати E-Mail: